NÁDRŽE NA NAFTU

 

Máme pre Vás pripravené nadzemné nádrže na motorovú naftu FuelMaster alebo mobilné nádrže na prepravu a výdaj motorovej nafty TruckMaster.

 

Nadzemné nádrže na motorovú naftu FuelMaster

Dvojplášťové nádrže na skladovanie a výdaj motorovej nafty FuelMaster (PDF) je jednoduché riešenie za prijateľnú cenu s možnosťou s možnosťou voľby príslušenstva buď pre neverejný alebo verejný výdaj motorovej nafty (v nádrži sa nesmie skladovať benzín!). Na výber sú veľkosti od 1.200 l do 9.000 l, pokiaľ potrebujete uskladniť väčšie množstvo nafty, je možné nádrže navzájom prepojiť.

Štandardné vybavenie nádrže:

- dvojplášťová nádrž,

- výdajný stojan vybavený elektrickým čerpadlom s voliteľným výkonom - 72 l/min. alebo 56 l/min.,

- analógový prietokomer s ukazovateľom celkovej a okamžitej výtoče s možnosťou kalibrácie, za doplatok je možné zvoliť digitálny prietokomer,

- uzamykateľný kryt výdajného stojanu,

- čidlo aktuálnej hladiny nafty s displejom s integrovaným hlásičom úniku nafty do medzipriestoru,

- čidlo maximálnej hladiny nádrže,

- automatická výdajná pištoľ s hadicou,

- uzamykateľný kontrolný otvor 16",

- plniace hrdlo 2" s vonkajším závitom,

- tesné veko vnútornej nádrže s priemerom 5,5",

- odvzdušňovací ventil na vnútornej nádrži,

- filter s vymeniteľnou vložkou.

Záruka na nádrž je 10 rokov, na vybavenie a príslušenstvo 2 roky, na batériu do prietokomeru a zariadenie Watchman 0,5 roku.

 

Mobilné nádrže na motorovú naftu s výdajným zariadením TruckMaster

Nádrže TruckMaster (PDF) sú certifikované mobilné nádrže s výdajným zariadením spĺňajúce podmienky pre prepravu nebezpečných látok podľa ADR. 

Sú ideálnym riešením pre prepravu motorovej nafty napr. pre stavebné spoločnosti, poľnohospodárov, lesníkov a pod., vozidlá sa nemusia vracať k nádrži do areálu podniku alebo na verejné čerpacie stanice.

K dispozícii sú  veľkosti buď 430 l alebo 900 l, súčasťou nádrže je čerpadlo, výdajná hadica s výdajnou pištoľou, plniace hrdlo, hladinomer a uzamykateľné veko nádrže.

 

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa motorovej nafty? Naša spoločnosť dodáva motorovú naftu od spoločnosti OMV Slovensko, s.r.o., dodávky chodia k zákazníkovi priamo prostredníctvom zmluvného dopravcu OMV z ich skladov. Informujte sa na domovskej stránke našej spoločnosti, AMBITSERVIS, s.r.o.