NÁDRŽE NA AdBlue

 

Nádrže na AdBlue od firmy Kingspan Environmental Vám pomôžu vyriešiť problematiku skladovania a výdaja AdBlue. Sú určené pre dopravcov, logistické strediská, priemyselné podniky s vlastnou autodopravou, ale napr. aj čerpacie stanice. Máme pre Vás pripravené tri typy nádrží na výdaj a skladovanie AdBlue:

1. BlueSlimLine - jedná sa o kompletné celky na výdaj AdBlue v špeciálnej nádrži na vonkajšie použitie, v prevedení pre verejný aj neverejný výdaj.

2. BlueMaster - nádrže na vonkajšie použitie s tepelnou izoláciou so systémom vykurovania a ventilácie, zabezpečujúce skladovanie AdBlue v požadovanom rozsahu teplôt od -11°C do +30°C.

3. BlueMasterLight - zabezpečí skladovanie a výdaj AdBlue za prijateľnú cenu.

 

Nádrž na AdBlue BlueSlimLine

je kompletný celok na výdaj AdBlue - jedná sa o špeciálnu nádrž pre vonkajšie použitie. Na výber je viacero veľkostí od 1.333 l do 15.000 l v prevedení pre verejný aj neverejný výdaj.  Viac informácií o nádržiach BlueSlimLine nájdete v priloženom PDF dokumente - BlueSlimLine (PDF)

Štandardné vybavenie nádrže zahŕňa:

- stabilnú rámovú nepriepustnú konštrukciu s vnútornou nádržou,

- management-systém nádrže Titan, špeciálne vyvinutá riadiaca jednotka pre nádrže na AdBlue s meračom stavu hladiny, 4-20 mA výstup pre pripojenie telemetrie, spojovacia jednotka k pripojeniu externého systému zberu údajov z nádrže, poistka preplnenia a sonda úniku podľa zákona o ochrane spodných vôd,

- 2" plniace potrubie s TODO 2" spojkou a 1" sacím potrubím s jemným filtrom a spätným ventilom (záklopkou),

- vykurovanie (500 W) a ventilátor chladenia,

- uzamykateľné, centrálne prístupové dvierka k technickému priestoru,

- výdajný panel je možné umiestniť na čelnej strane alebo na jednej z pozdĺžnych strán.

Ďalšie vybavenie sa potom líši podľa toho, či si vyberiete nádrž určenú pre verejný alebo neverejný výdaj.

Záruka na nádrž BlueSlimLine je 5 rokov, záruka na vybavenie a príslušenstvo 2 roky, na Flaco Panel 1 rok, na batérie do prietokomeru a zariadenie Watchman 0,5 roku.

 

Nádrž na AdBlue BlueMaster


Na výber sú veľkosti od 1.300 l do 9.000 l, nádrže sú vhodné na vonkajšie uskladnenie a výdaj AdBlue. Viac informácií je v dokumente BlueMaster (PDF).

Výhody produktu:

- tepelná izolácia so systémom vykurovania a ventilácie zaručujú skladovanie AdBLue v požadovanom rozsahu teplôt od -11°C do +30°C,

- dvojplášťová konštrukcia nádrže so zariadením pre kontrolu úniku kvapaliny, ukazovateľa plnenia a ochrana proti preplneniu nádrže,

- zosilnená konštrukcia chráni nádrž pred mechanickým poškodením,

- uzamykateľný kryt výdajnej jednotky bráni prístupu nepovolaných osôb a chráni tiež pred vplyvom nepriaznivého počasia,

- multifunkčný displej riadiaceho panelu poskytuje dôležité údaje o prevádzke nádrži,

- možnosť výberu z niekoľkých typov prietokomerov, vrátane prietokomeru určeného pre legálne overenie na verejný výdaj,

- dobre prístupné špeciálne plniace hrdlo s tzv. bezodkvapovou technológiou.

Záručná doba na nádrž je 10 rokov, na vybavenie a príslušenstvo 2 roky, na výdajný panel FLACO 1 rok.

 

Nádrž na AdBlue BlueMasterLight

 


Nádrže na AdBlue BlueMasterLight (PDF) sú jednoduché a cenovo dostupné riešenie na výdaj a skladovanie AdBlue. Máte na výber buď jednoplášťové alebo dvojplášťové prevedenie rôznych veľkostí, od 1.000 l do 9.000 l s postačujúcim základným vybavením a možnosťou dokúpenia doplnkového vybavenia nádrže.

Záruka na jednopláštové nádrže je 2 roky, dvojplášťové nádrže je 10 rokov, na vybavenie a príslušenstvo 2 roky.

 

Hľadáte spoľahlivého dodávateľa AdBlue? Naša spoločnosť dodáva aj AdBlue v 1.000 l IBC kontajneroch a 10 l baleniach, viac informácií na domovskej stránke spoločnosti AMBITSERVIS, s.r.o.